MC65-KS-V-030 - KAR / SİC / FKM (VİTON) BQ2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC65-KS-V-030-1400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  30mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  44mm
 Döner Eleman Yükseklik (l4) :  35,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  45mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  7mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  FKM(VİTON)
mc64 mekanik salmastra
 MC65-KS-V Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C