MC65-KS-050 - KAR / SİC / NBR BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC65-KS-050-1400P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  50mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  66mm
 Döner Eleman Yükseklik (l4) :  37,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  70mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  10mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  NBR
mc64 mekanik salmastra
 MC65-KS Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C