MC64-V-043 - SİC / SİC / FKM (VİTON) Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-V-043-4400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  43mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  59mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  30mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  61mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  8mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C