MC64-V-033 - SİC / SİC / FKM (VİTON) Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-V-033-4400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  33mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  47mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  26mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  48mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  7mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C