MC64-V-012 - SİC / SİC / FKM (VİTON) Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-V-012-4400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  12mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  22mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  15mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  23mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  6mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Silisyum
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük)(1.1):  FKM(VİTON)
 Sabit Eleman Tip :   -
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l3) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
mc64 mekanik salmastra
 MC64-V Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C