MC64-KS-V-014 - KAR / SİC / FKM (VİTON) BQ2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-KS-V-014-1400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  14mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  24mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  15mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  25mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  6mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C