MC64-KS-016 - KAR / SİC / NBR BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-KS-016-1400P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  16mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  26mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  15mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  27mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  6mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C