MC64-KS-012 - KAR / SİC / NBR BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC64-KS-012-1400P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  12mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  22mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  15mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  23mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  6mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük)(1.1):  NBR
 Sabit Eleman Tip :   -
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l3) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
mc64 mekanik salmastra
 MC64-KS Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C