MC63-KS-038 - KAR / SİC / NBR / G60 BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC63-KS-038-1460P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  038mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  058mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  046mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  056mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  009mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  NBR
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l3) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
mekanik salmastra
 MC63KS Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C