MC62-V-022 - SİC / SİC / FKM (VİTON) / G60 Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-V-022-4460V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  022mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  036,30mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  030mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  037mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Silisyum
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  VİTON
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l2) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
mekanik salmastra
 MC62-V Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C