MC62-KSB-V-028 - KAR / SİC / FKM (VİTON) BQ2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KSB-V-028-1400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  028mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  047,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  035mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  043mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  014,30mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  FKM(VİTON)
 Sabit Eleman Tip :   -
 MC62KSB Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  •
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C