MC62-KS-E-040 - KAR / SİC / EPDM / G60 BQ2EFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-E-040-1460E
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  040mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  060mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  036mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  058mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  009mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -40°C … +140 °C