MC62-KS-E-033 - KAR / SİC / EPDM / G60 BQ2EFF- MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-E-033-1460E
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  033mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  054mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  035mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  048mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  EPDM
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l2) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
mekanik salmastra
 MC62KS-E Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -40°C … +140 °C