MC62-KS-E-024 - KAR / SİC / EPDM / G60 BQ2EFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-E-024-1460E
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  024mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  041,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  032,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  039mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  EPDM
mekanik salmastra
 MC62KS-E Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -40°C … +140 °C