MC62-KS-E-012 - KAR / SİC / EPDM / G60 BQ2EFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-E-012-1460E
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  012mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  025mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  025,90mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  023mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  006,60mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  EPDM
mekanik salmastra
 MC62KS-E Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -40°C … +140 °C