MC62-KS-024 - KAR / SİC / NBR / G60 BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-024-1460P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  024mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  041,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  032,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  039mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C