MC62-KS-017 - KAR / SİC / NBR / G60 BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC62-KS-017-1460P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  017mm
 Döner Eleman Dış Çap (db ) :  031mm
 Döner Eleman Yükseklik (l2) :  030mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  033mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C