MC61-V-030 - SİC / SİC / FKM (VİTON) / G60 Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-V-030-4460V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  030mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  047,70mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  026,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  045mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C