MC61-TT-V-050 - TC / TC / FKM (VİTON) G60 U1U1VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-TT-V-050-7760V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  050mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  071,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  030,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  070mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  009,50mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C