MC61-TT-V-030 - TC / TC / FKM (VİTON) G60 U1U1VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-TT-V-030-7760V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  030mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  047,70mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  026,50mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  045mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  007,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Tungsten
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Tungsten
 Elastomer (körük):  FKM(VİTON)
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
7008 mekanik salmastra
 MC61-TT-V Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C