MC61-KS-V-100 - KAR / SİC / FKM (VİTON) / G60 BQ2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-KS-V-100-1460V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  100mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  137mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  047mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  125mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  014mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C