MC61-KS-E-058 - KAR / SİC / EPDM / G60 BQ2EFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-KS-E-058-1460E
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  058mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  081,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  037mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  078mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  011mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  EPDM
7008 mekanik salmastra
 MC61KS Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -40°C … +140 °C