MC61-KS-080 - KAR / SİC / NBR / G60 BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-KS-080-1460P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  080mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  108,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  040mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  105mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  012mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  NBR
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C