MC61-KS-053 - KAR / SİC / NBR / G60 BQ2PFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC61-KS-053-1460P
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  053mm
 Döner Eleman Dış Çap (db) :  078mm
 Döner Eleman Yükseklik (l) :  033mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  073mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  011mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  NBR
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l) ürünün montaj hali, baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
7008 mekanik salmastra
 MC61KS Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C