MC5DX-35/35 - 58/64 - KAR / SER / SİC / SİC / FKM MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC5DX-35/35-58/64-2644V
%30
 Mil Çapı  d1 (mm) :  35mm
 Mil Çapı  d (mm) :  35mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d2) :  58mm
 Sabit Eleman Yükseklik(l5) :  10mm
 •Sabit Eleman Dış Çap (d3) :  64mm
 Sabit Eleman Yükseklik (l4) :  11,60mm
 Döner Eleman Yüzey (1) :  Karbon  -  Silisyum
 Sabit Eleman Yüzey (2) - (2.1) :  Seramik(2) - Silisyum(2.1)
 Elastomer (körük) :   FKM(VİTON)
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 8 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +100 °C