MC5-ABS-065 - SİC / SİC / FKM (VİTON) Q2Q2VFF - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC5-ABS-065-4400V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  065mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  086,50mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  027mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  085mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l3) :  013mm