MC32P-030 - SİC / SİC / FKM (VİTON) /G9 Q2Q2VGG - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC32P-030-4409V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  030mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  044mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  000mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  045mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l8) :  019,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Silisyum
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  FKM(viton)
 Sabit Eleman Tip :   G9
 Metal Parçalar :   316
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l3) ürünün montaj hali baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
 MC32-P Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 15 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +180 °C