MC32D-048 - KAR / SİC / FKM (VİTON) / G60 BQ2VGG - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC32D-048-1460V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  048mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  064mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  000mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  066mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  009,50mm
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C