MC32D-028 - KAR / SİC / FKM (VİTON) / G60 BQ2VGG - MEKANİK SALMASTRA
Marka
Stok Kodu
MC32D-028-1460V
%30
 Mil Çapı  d1(mm) :  028mm
 Döner Eleman Dış Çap (d3) :  042mm
 Döner Eleman Yükseklik (l3) :  000mm
 Sabit Eleman Dış Çap (d7) :  043mm
 •Sabit Eleman Yüksekliği (l28) :  07,50mm
 Döner Eleman Yüzey (2) :  Karbon
 Sabit Eleman Yüzey (1) :  Silisyum
 Elastomer (körük):  FKM(viton)
 Sabit Eleman Tip :   G60
 Metal Parçalar :   304
• Mekanik salmastra döner eleman yüksekliği (l3) ürünün montaj hali baskılı boyudur.
• Mekanik salmastra sabit eleman dış çapı (d7) ürünün gireceği yuva çapıdır.
 MC32-D Teknik Özellikleri Çalışma Limitleri
 • Tekli Salmastra  • Basınç : p1 = 12 bar
 • Balanssız  • Sıcaklık : t = -30°C … +200 °C